Banner Default Image

CNC élhajlító gépkezelő

Komárom-Esztergom megyében található egyedi tervezésű alkatrészeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat CNC élhajlító gépkezelő pozícióba.

Feladatok:

  • CNC lemezhajlító gép biztonságos működtetése
  • Alapanyagok (fémlemezek) előkészítése
  • Hajlítási műveletek végrehajtása a gyártási terv szerint
  • A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Géphibák kezelése, alap karbantartási feladatok elvégzése
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás
  • Amit kínálunk
  • Kiemelt bérezés
  • Stabil munkalehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezetet új csarnokunkban
  • Béren kívüli juttatás
  • Igény esetén lakhatási támogatást biztosítunk

Elvárások:

  • 2 műszakos 8 órás munkarend vállalása
  • Szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • 1-3 év fémipari vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Élhajlításban szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előnyök:

  • Trumpf gépen való munkavégzés
  • CNC élhajlító gép programozása