Banner Default Image

Business Analyst

Ügyfelünk a magyarországi energiaipar kiemelt szereplője, más szolgáltatókat, erőműveket, nagyipari fogyasztókat lát el erőforrással. Informatikai részlegükre az irodai alkalmazásokkal foglalkozó csoportba két üzleti elemző munkatársat keresünk.
A pozíció célja a belső üzleti folyamatfejlesztési igények okainak megértése, a jelenlegi és a kívánt célállapot felmérése, majd az elfogadott javaslat megvalósításának menedzsmentje.
A pozíció 2 éves határozott időre szól.

Feladatok:
  • Üzleti igények felmérése, folyamatelemzési, valamint logikai tervezési feladatok elvégzése, informatikai megvalósíthatóság felmérése, elemzése, dokumentálása, fejlesztési költségek becslése.
  • Folyamatábrák, funkcionális specifikációk készítése, informatikai fejlesztések koordinálása.
  • Tesztesetek készítése, tesztelések megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása.
  • Új folyamatok bevezetése során felhasználók oktatása, oktatási anyagok készítése. Rendszerbevezetés esetén key user feladatok ellátása.
  • Fejlesztési feladatok önálló koordinálása, esetenként projektvezetői feladatok ellátása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel.

Elvárások:
  • 2 éves határozott időtartam vállalása
  • Felsőfokú informatikai és/vagy közgazdasági végzettség.
  • Minimum 1 éves üzleti elemzői-, vagy ezzel egyenértékű üzlettámogatási tapasztalat.
  • Informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat.
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Heti rendszerességű utazás Magyarországon belül a vállalat által biztosított autóval, elsősorban Budapest - Siófok között
  • Agilis szemlélet, célorientáltság
  • Erős elemzői készség

Előnyök:
  • 4 vagy több év üzleti elemzői, vagy üzlettámogatási tapasztalat.
  • Energia szektorban szerzett tapasztalat
  • Informatikai megoldások bevezetésének koordinálásában szerzett tapasztalat.
  • Projektvezetői tapasztalat, kiegészítő informatikai képzések/végzettség.
  • MS Visio, MS project alkalmazások ismerete.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk
  • Regionális piacvezető munkahely
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.
  • Mozgalmas munka a fővárosban és Balatonon
  • Vállalaton belüli és kívüli fejlesztési programok, előrelépési lehetőség
  • Korlátlan mobilinternet