Banner Default Image

Boltvezető Kecskemét

Amit kínálunk:

  • Lehetőséged lesz egy új üzleti ágazat felépítésére
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség!!!
  • Dinamikusan fejlődő, piacvezető vállalat megbecsült tagja leszel
  • Céges angol nyelvi oktatásban vehetsz részt
  • Felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és az elért eredményeket pontosan nyomon tudod majd követni

Feladatok:

  • Az üzlet teljeskörű operatív működésének irányítása beleértve a személyzet vezetése, a beérkező rendelésekkel és raktározással kapcsolatos feladatok szervezése, ide értve a költségellenőrzés is
  • Az áruház működésének koordinálása és felügyelete
  • Készletellenőrzési folyamatok működtetése, a megfelelő készlet utánpótlásáról való gondoskodás, a rendelések nyomon követése
  • A költségek monitorozása, valamint az üzlet költséghatékonyságának maximalizálása
  • A higiéniai és biztonsági előírások betartatása
  • Magas színvonalú ügyfélszolgálat biztosítása cégen belülre és kívülre egyaránt
  • Fejlesztési javaslatok tétele a hatékonyság és produktivitás növelésére

Elvárások:

  • Min. 2-5 év hasonló (üzletvezető) területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Digitális rendszerek magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent:
  • HACCP vizsga
  • FIFO elv működésének ismerete