Banner Default Image

Boltvezető

Boltvezető

  • Helyszín:

    Győr, Hungary

  • Nyitott:

    kb. 1 hónappal ezelőtt

Magyar tulajdonú online ételrendelés területén piacvezető cégünkhöz keresünk, dinamikus fejlődésünknek köszönhetően új kollégát Boltvezető pozícióba.

Feladatok:
  • az üzlet teljeskörű operatív működésének irányítása beleértve a személyzet vezetését, a beérkező rendelésekkel és raktározással kapcsolatos feladatok szervezését és a költségellenőrzést is
  • az áruház működésének koordinálása és felügyelete
  • készletellenőrzési folyamatok működtetése, a megfelelő készlet utánpótlásáról való gondoskodás, a rendelések nyomon követése
  • a költségek monitorozása, valamint az üzlet költséghatékonyságának maximalizálása
  • a higiéniai és biztonsági előírások betartatása
  • magas színvonalú ügyfélszolgálat biztosítása cégen belülre és kívülre egyaránt
  • fejlesztési javaslatok tétele a hatékonyság és produktivitás növelésére
Elvárások:
  • min. 2-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó problémamegoldó készség, rugalmasság
  • középfokú végzettség
  • digitális rendszerek magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Előnyök:
  • angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • lehetőséged lesz egy új üzleti ágazat felépítésére
  • dinamikusan fejlődő, piacvezető vállalat megbecsült tagja leszel
  • fejlődési lehetőséget
  • céges angol nyelvi oktatást
  • hosszútávú bejelentett munkalehetőséget
  • felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és az elért eredményeket pontosan nyomon tudod követni