Banner Default Image

Betanított gázszerelő

  • Helyszín:

    Kecskemét, Hungary

  • Sector:

    Szakmunka

  • Nyitott:

    4 hónappal ezelőtt

Superbrands díjas földgázszolgáltató partnerünk megbízásából gázszerelő kollégákat keresünk soproni munkavégzéssel egy műszakos kedvező munkarendbe

Feladatok:
  • a gázelosztó és csatlakozó vezetékek üzembe helyezése, gáztalanítása, valamint a beépített elzáró szerelvények és azok tartozékainak, műtárgyainak ellenőrzése, karbantartása, javítása és az üzemzavarok feltárása, elhárítása
  • mérő és nyomásszabályozó csere
  • gázhálózaton nyomásmérések végzése
  • készenléti szolgálatban való részvétel

Elvárások:
  • víz és/vagy gázszerelői munkakörben szerzett tapasztalat: 0-3 év
  • pályakezdőket is fogadunk
  • gázvezeték- és készülékszerelői szakképesítés vagy központifűtés-víz-gázszerelői végzettség vagy csőszerelő vagy gépész területen szervezett végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • együttműködési készség, önálló munkára való alkalmasság, pontos munkavégzés
  • jó fizikum

Előnyt jelent:
  • nyomvonalas közmű szolgáltatás területén szerzett tapasztalatod van
  • mestervizsga, PE/acél hegesztő minősítés vagy nyomásszabályozó állomás karbantartói vizsga
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentés
  • teljesen felszerelt céges autó
  • vonzó juttatási csomag, melynek része a kiemelkedő cafetéria, és prémium
  • egészségbiztosítás, élet - és balesetbiztosítás
  • kiszámítható munkaidő
  • munkába járás támogatása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • releváns képzések
  • változatos munkakörnyezet
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • lakóhelytől távoli munkavállalás esetén a vállalat mobilitási programja keretében támogatja az új munkavállaló költözését, illetve lakhatását
  • munkavégzés helye: Kecskemét