Banner Default Image

Betanított egyengető

Német partnervállalatunk piliscsabai megmunkáló üzemébe keresünk hosszútávra betanított egyengető kollégát akár azonnali kezdéssel!
Jelentkezz ha esetleg kovács a mesterséged vagy szereted a nyugodt környezetben végzett munkát, ahol nem sürgetnek és nem kell normát teljesítened!

Feladatok:
  • Kör alakú fémtermékek egyengetése
  • Az elkészült alkatrész méretének rajzi előírásoknak való megfelelőségének ellenőrzése mérőeszközzel
  • Felelősséggel végzett precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság
Elvárások:
  • Munkarend: 2 műszakos (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kézügyesség
  • monotonitás tűrés
Amit kínálunk:
  • étkezési szünetet nem kell ledolgozni így tényleg 8 órás a munkavégzés
  • havi munkabér felépítése: sávos bérezés + mozgóbér + műszakpótlék+ dupla gép kezelési pótlék
  • 13. havi bér (két részletben)
  • egyéb juttatások: Szép kártya és nyugdíjpénztári befizetés havonta
  • céges buszjáratok és munkába járás támogatása
  • gépek között átjárhatóság
  • képzési lehetőség: például: német nyelvtanulási lehetőség, vagy szakmába vágó (programozói iskola, vagy targoncavezetői engedély, stb- ami a cég költsége)
  • szálláslehetőség
  • az üzemvezető jófej és meghallgat téged
  • Covid miatt ingyen tesztelés, fertőtlenítő szerek
  • túlóra lehetőség
  • munkaruha és munkavédelmi cipő
  • ajánlási bónusz
  • kolléganőnk odafigyel rád, ha valamit ügyintézned kell!
  • Várjuk jelentkezésed! a „Jelentkezem” gombra kattintva