Banner Default Image

betanított alapanyag betöltő/gépkezelő

Kerepesi aroma – és ízesítőanyag gyártó partnerünk számára hosszútávra keresünk a termelési részlegre betanított alapanyag betöltő/gépkezelő kollégát

Feladatok:
  • gyártásra előírt alapanyagok összeszedése (mennyiségek, cikkszámok, lejárati idő és tételazonosító szám ellenőrzése, adott esetben korrigálása), kimérése
  • higiéniai utasítások betartása a gyártás során
  • gépek, berendezések rendeltetésszerű használata és tisztántartása
  • gyártó és üzemi raktározási területen állandó rend, tisztaság betartása - gyártásnál keletkező használhatatlan felesleges anyagok (hulladék, stb.) eltávolítása a feldolgozó üzemből
  • mintavételezési feladat

Elvárások:
  • min 3 év hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat (mérés vagy gépkezelés vagy üzemi tapasztalat)
  • nyitott légy a tanulásra, fogékony legyél az újdonságokra
  • szakiskolai, szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • vegyésztechnikusi végzettség előnyt jelent
  • fizikum, mert minimális anyagmozgatással jár a feladatkör

Amit kínálunk:
  • Munkarend: H-P, péntek rövidített nap
  • Munkavégzés helye: Kerepes, a kerepesi HÉV megállónál található a központ
  • betanulási idő, fejlődési lehetőség a vállalaton belül
  • Fizetés: alapbér + havi és éves bónusz + juttatások (bejárási támogatás, Cafetaria, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés, munkaruházat, Medicover)
  • határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • családias hangulat
  • tiszta, steril munkakörnyezet, élelmiszeripari termékek miatt