Banner Default Image

Belföldi áruszállító - sofőr

10. kerületi  villamosipari termékek forgalmazásával és raktározásával foglalkozó partnerünkhöz céges alkalmazással keresünk Téged!

Feladatok:

  • 7,5 tonnás  gépjármű és rakományának biztonságos címre szállítása Pest megyén belül
  • esetenként helyettesítés
  • kézibéka és szállítólevél kezelése
  • targoncás kollégával együttműködve rakodásban segítség
  • Esetenként rakodás

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány és GKI igazolvány
  • minimum 2 év vezetési tapasztalat
  • megbízhatóság
  • hosszút távon gondolkozz!
Előnyök:
  • örülünk, ha szakmunkás végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • munkavégzés:  H - P:  napi 8 óra rugalmas munkaidőben, szabad hétvégével
  • versenyképes  havi fizetés
  • napi hazajárással és szabad hétvégékkel
  • bejelentett munkahely
  • odafigyelünk a munkavállalókra
  • stabil, biztos háttérrel rendelkezik a vállalat
  • céges üdülési lehetőség