Banner Default Image

Vezetőségi asszisztens

Partnerünk bővülő csapatába új munkatársat keresünk Back Office munkatárs munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Recepció üzemeltetése
  • Flottakezelés managelése
  • Beszerzési feladatok (főként irodaszerek, konyhai eszközök stb.)
  • Projektek szervezése
  • Iktatás - pénzügy munkájának támogatása
  • Céges rendezvények szervezése
  • ISO audit előkészítése kapcsolódó dokumentáció ellenőrzése, HR osztály munkájának támogatása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns területen szerzett minimum 1-3 év szakmai tapasztalat (Recepció vezetés, irodavezetés, flotta üzemeltetés, rendezvényszervezés stb.)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes és Excel ismeret
  • Önállóság, pontosság, pro-aktív attitűd, megbízhatóság
  • Szervezettség és strukturáltság

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyi légkört, modern irodai környezetben
  • Ösztönző juttatási csomagot rendszeres Home Office lehetőséggel és rugalmassággal
  • Önálló, felelősségteljes munkakört szakmai csapat együttműködésével
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget