Banner Default Image

Back Office munkatárs

Ha olyan irodai munkára vágysz, ahol használhatod angol nyelvtudásodat, fontos rendeléssel-logisztikával kapcsolatos feladatokat végezhetsz, ráadásul meg is becsülnek, jó helyen jársz.

Partnerünk az élelmiszeripar oszlopos tagja, ügyfelei között világszerte jól ismert első osztályú márkák szerepelnek. Ügyfelei számára innovatív, kiváló minőségű termékeket, valamint kiváló szolgáltatást és támogatást biztosít.

Fontos, hogy jól menjen az Excel, és kommunikálj kedvesen, bátran az ügyfelekkel.
Ne hagyd ki a lehetőséget, jelentkezz, és legyét te a kiválasztott!

Munkavégzés helye: Kerepes, (Budapest mellett) Pest megye

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Vevőrendelések kezelése (belföldi, export ügyfelekkel)
  • Igény estén szállítások koordinálása a logisztikával együttműködve (export)
  • Kiszállítások figyelése
  • Nyitott rendelések és lezárt rendelések kezelése
  • Készletfigyelés és kapcsolattartás a beszerzéssel
  • Árajánlatok, árlisták készítése
  • Reklamációk kezelése
  • Kintlévőségek nyomon követése, felügyelete
  • Beszerzés, gyártástervezés elősegítése, információval, tervekkel
  • Listák, adatbázisok kezelése, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol-nyelv tudás (szóban és írásban)
  • Gyakorlott MS Office használat (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • Kiváló kommunikációs és feladatmegoldó készség
  • Kedves, türelmes személyiség

Előnyök:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete
  • További nyelv (valamilyen szláv nyelv) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Cafetéria
  • Önkéntes Nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • Bejárási támogatás
  • Bónusz (egyéni és céges teljesítmény után)
  • Családias hangulat
  • Befogadó és támogató csapat
  • Egyéni karrier lehetőségek
  • Szakmai fejlődés
  • Tanfolyamok
  • Tanulmányi szerződés igény esetén
  • Nemzetközi stabil háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas, nyitott vezetők