Banner Default Image

Back Office Manager

Ha szeretnél egy dinamikus és fiatalos csapatban dolgozni, szereted az önálló munkavégzést és kézben tartani a folyamatokat, ráadásul jól kommunikálsz és precízen végzed a munkád, jelentkezz!

Mire számíts, ha csatlakozol a partnerünkhöz?
Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít.
A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapat a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein.

Ha rátermettnek érzed magad, hogy ennek a csapatnak a „motorjaként” rendszert és szervezettséget tarts fenn a mindennapokban, jelentkezz!

Feladatok:

  • kollégákkal való szoros együttműködés,
  • projektekkel kapcsolatos napi adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumok kezelése és rendszerezése, nyilvántartások naprakész vezetése (számlák, szerződések),
  • szerződések, megrendelések, teljesítési igazolások készítése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • számlázás,
  • projektek pénzügyi nyomon követesé, riportok készítése,
  • banki ügyek intézése
  • kapcsolattartás a külső pénzügyi szolgáltatókkal
  • pályázatok kezelése
  • üzleti utazások szervezése
  • gépjármű flotta kezelése
  • általános és szakmai biztosítások kezelése
  • projektekhez köthető beszerzések kezelése,
  • munkavállalókhoz kapcsolódó HR feladatokban való részvétel, a központi HR vezetés támogatása

Elvárások:

  • igényesség, precíz munkavégzés,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzés,
  • legalább főiskolai végzettség,
  • minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Amennyiben az alábbiaknak is megfelelsz, ideális jelölt vagy:
  • gazdasági, pénzügyi tájékozottság,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • építőipari jártasság,
  • műszaki/mérnöki területek iránti érdeklődés,
  • B kategóriás jogosítvány és járművezetői rutin.

Amit kínálunk:

  • jófej munkatársak és közvetlen vezetőség,
  • aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében,
  • lelkes, támogató, fiatalos, háttér igényes munkakörnyezet,
  • hosszú távú, kiszámítható jövőkép,
  • versenyképes fizetés.