Banner Default Image

AOI programozó mérnök

  • Helyszín:

    Nagykőrös

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    kb. 1 hónappal ezelőtt

Partnerünk egy különleges globális vállalatcsoport, a tulajdonos Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalata, melynek fő profilja az autóipari részegységek, valamint ipari elektronikai egységek gyártása.

Munkakör célja: A gyártott termékek vizsgálatához szükséges, vizsgálógépek – AOI (Automatic Optical Inspection), SPI (Solder Paste Inspection), X-Ray (röntgen) - programozása, folyamatos felügyelete és fejlesztése az idevonatkozó szabványok és vevői követelmények figyelembevételével.

Feladatok:
  • AOI,SPI és X-Ray programok készítése
  • A programok hibáinak csökkentése a KPI-ban meghatározottak szerint
  • Terméket érintő változások bevezetése a vizsgálóprogramokban, és nyomkövethetőség biztosítása (ECN)
  • Belső hibák, reklamációk gyökérokainak feltárása, javaslattétel annak megelőzésére
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (NPI, termelés és minőségbiztosítás)
  • Riportok és statisztikák készítése a mérnökség vezetőjének
  • Folyamatos kommunikáció és visszajelzés a termelési mérnökségnek
  • Gépképesség vizsgálatok elvégzése, kiértékelése

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai mérnök, programozó mérnök, műszaki programozó mérnök)
  • Angol középfokú nyelvtudás (írásban)
  • Számítógépes ismeret (hálózati ismeretek)
  • SMT alkatrészek ismerete
  • SMT területen szerzett tapasztalat (1 év)
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • Rugalmasság
  • Ügyfélorientált és feladatorientált szemléletmód

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bejelentett bérezés
  • Cafetéria
  • Év végi bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Tréningek (Excel, nyelvi)
  • Részlegek közötti előrelépési lehetőség
  • Tanulmányi szerződés lehetősége
  • Erős, összetartó csapat
  • Jó hangulatú munkahely
  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség