Banner Default Image

Adminisztrátor

Gyöngyösi higiéniai termékeket gyártó piacvezető multinacionális partnerünk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba: Adminisztrátor

Feladatok:

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, egyeztetés (telefonon és írásban egyaránt)
  • Adminisztratív teendők ellátása
  • Angol nyelvű levelezés és szóbeli kommunikáció
  • Árajánlatok ellenőrzése
  • Koordinációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office magabiztos használata (Outlook, Word, Excel),
  • Pontosság; nagyfokú önállóság, rugalmasság, probléma megoldó képesség, helyzetfelismerés,
  • Erős kommunikációs képesség

Előnyök:

  • Szereztél már multinacionális környezetben tapasztalatot,
  • Precíz vagy, jó a logikai képességed és könnyen elsajátítasz új dolgokat,
  • Magasfokú probléma megoldó készséggel rendelkezel
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést,

  • Cafeteria és egyéb béren kívüli juttatást,
  • Szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapatot,
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkört