Banner Default Image

Accountant

Accountant

Partnerünk:
Ha teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalatot, és szeretne elit környezetben dolgozni Budapest belvárosában, itt a lehetőség!
Partnerünk a legexkluzívabb órák és ékszerek értékesítésével és javításával foglalkozik.
A luxus iránti szenvedélyt képviselik, az örök tökéletességre törekednek termékeikkel.
Jelenleg Könyvelő pozícióba keresik új kollégájukat családias csapatukba.

Feladatok:
  • Pénzügyi információk átadása a menedzsment számára
  • Pénzügyi tranzakciók dokumentálása
  • Aktuális pénzügyi helyzet összefoglalása: mérleg, eredmény kimutatás, jelentések készítése
  • Számviteli ellenőrzés-kifizetések előkészítése
  • Havi zárások készítése
  • Belső és külső ellenőrzések támogatása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A meglévő jogszabályok betartása, új jogszabályok követése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség pénzügyi vagy gazdasági területen vagy
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Minimum 3 év könyvelői tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás (magyar nyelvű könyvelés, a riportolás történik angol nyelven)
  • Elemző képesség
  • Könyvelő program használata
  • Számviteli, vállalati pénzügyi szabályok, eljárások ismerete

Előnyök:
  • 5-10 éves tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Belvárosi iroda
  • Exclusive munkakörnyezet
  • Igzalmas és kihívást jelentő munka
  • Megbecsülés
  • Segítőkész, támogató csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség